У даній сфері діяльності ми пропонуємо послуги з аудиту управлінських облікових систем, допомогу і підтримку в автоматизації вашого бізнесу, діагностику слабких сторін управлінського обліку, розробку ефективного комплекту управлінської звітності.

В результаті співпраці з нами ви отримаєте ефективну систему управлінського обліку і звітності, яка зможе забезпечить менеджмент компанії своєчасною та достовірною інформацією для прийняття управлінських рішень.

Власник компанії зможе отримати швидкі і точні відповіді на найважливіші питання бізнесу: чи ефективно ми працюємо, як використовуються інвестиції, чи зростає капітал, вкладений в компанію

Супровід впровадження облікової системи

Для впровадження ефективної системи управлінського обліку необхідно провести повномасштабний аналіз всіх бізнес-процесів організації, врахувати її індивідуальні особливості і кадровий потенціал. Супровід впровадження системи дозволяє підібрати і налаштувати конфігурації програми, максимально відповідні бізнес-цілям компанії, автоматизувати і оптимізувати ведення обліку та контроль співробітників. Крім того, наші фахівці проводять навчання персоналу роботі з системою, що дозволяє скоротити час впровадження та помилки пов’язані з некоректним використанням програмного продукту.

Аудит облікових систем

Включає комплексну перевірку і оцінку стану облікової системи підприємства, визначення її відповідності бізнес-процесам клієнта, виявлення слабких сторін в обліку і шляхів їх усунення. Попередньо фахівець оцінює масштаб підприємства, обсяг проведених послуг та необхідні тимчасові витрати.

Розробка методології управлінського обліку та звітності

На підставі інформації про фінансовий стан компанії, її підрозділах і організаційній структурі нашими фахівцями розробляється адаптована бізнес-цілям компанії, а також вимогам і можливостям замовника методика ведення управлінського обліку і звітності. Це дозволяє підвищити прибутковість і ефективність роботи компанії, якість і оперативність прийняття управлінських рішень.

Ми є командою професіоналів, що допоможе зробити Ваш бізнес більш ефективним!