Ми готові запропонувати нашим клієнтам кваліфіковану підтримку / супровід, наш практичний досвід і консалтинг в рамках трьох пакетів наших послуг:

1. Трансформація звітності в звітність по МСФО.

В рамках даного пакету Ви отримаєте звітність, підготовлену згідно з МСФЗ, трансформаційну таблицю і супутні робочі документи, а також необхідні знання, використовуючи які, Ви зможете самостійно провести трансформацію в подальшому.

2. Трансформація звітності в звітність по МСФО + розробка облікової політики та робочих документів.

В рамках даного пакету послуг Ви отримуєте сервіс, описаний вище в першому пункті, а також додаткову опцію: нашу підтримку і супровід по розробці облікової політики підприємства, підготовку необхідної документації (затверджений план рахунків і форми первинних документів).

3. Трансформація звітності в звітність по МСФО + розробка облікової політики та робочих документів + ​​тьюторінг (навчання) фахівців Вашого підприємства.

Даний вид сервісу передбачає все перераховане в пунктах 1 і 2, а також навчання фахівців бухгалтерської та фінансової служб Вашого підприємства. Розроблено систему тестування персоналу після проходження навчання з метою визначення рівня знову набутих знань.

Перевагою цієї опції є те, що ми повністю занурюємося в специфіку роботи вашого підприємства, визначаємо проблемні ділянки, структурируем підходи, навчаємо персонал Вашого підприємства, розбираючи більш детально і адресно необхідні для практичної діяльності стандарти МСФЗ.

Ми є командою професіоналів, що допоможе зробити Ваш бізнес більш ефективним!